KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801051
nr 1280 1051
Bror Ljunggren
(1884-1939)
Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), vinterfält. Signerad, daterad 1925. Olja på pannå, 15x23 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:16:31
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)